A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради

Історія відділу

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради  утворено 27 червня 2017 року. З липня  2017 року  у підпорядкування відділу увійшло 7 закладів загальної середньої освіти, 9 закладів дошкільної освіти,10 клубних закладів, 1 заклад фізичної культури і спорту («Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»).

У жовтні 2017 року на баланс відділу передано 1 заклад позашкільної освіти («Дашівська станція юних техніків»), 1 заклад культури («Дашівська дитяча музична школа»), у листопаді 2017 року - Дашівську публічну бібліотеку з філіями.

Протягом серпня-грудня 2017 року здійснено заходи з оптимізації мережі закладів освіти.

Згідно рішення №196 10 сесії Дашівської селищної ради 8 скликання від 16.08.2017 року «Про створення освітнього округу та опорного закладу на території Дашівської селищної об’єднаної територіальної громади» у Дашівській ОТГ створено опорний заклад –  Дашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області та його філії:

 • Купчинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області;
 • Копіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області;
 • Кантелинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.

У 2018 році здійснено заходи з оптимізації мережі клубних закладів. Відповідно до рішення 17 сесії Дашівської селищної  ради 8 скликання від 31.01.2018 року  №380 «Про перейменування Дашівського міського будинку культури та затвердження Положення в новій редакції», рішення  Дашівської селищної ради 8 скликання від 26.06.2018 року  «Про реорганізацію клубних закладів», за погодження Міністерства культури України здійснено реорганізацію клубних закладів шляхом створення базового клубного закладу «Дашівський центр культури і дозвілля» (на базі Дашівського міського будинку культури) з філіями:

 • Білківська філія КЗ «Дашівський центр культури і дозвілля»;
 • Іванівська філія КЗ «Дашівський центр культури і дозвілля»;
 • Кантелинська філія КЗ «Дашівський центр культури і дозвілля»;
 • Кальницька філія КЗ «Дашівський центр культури і дозвілля»;
 • Копіївська філія КЗ «Дашівський центр культури і дозвілля»;
 • Купчинецька філія КЗ «Дашівський центр культури і дозвілля»;
 • Привільнянська філія КЗ «Дашівський центр культури і дозвілля»;
 • Шабельнянська філія КЗ «Дашівський центр культури і дозвілля»;
 • Яструбинецька філія КЗ «Дашівський центр культури і дозвілля».

З метою методичного забезпечення системи загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, організації методичної роботи, підвищення кваліфікації, професійного рівня педагогічних працівників закладів освіти у 2019 році створено КЗ «Дашівський методичний кабінет».У 2020 році заклад було ліквідовано.

Станом на 01.01.2020 р. у підпорядкуванні відділу знаходилось 10 закладів освіти, 3 заклади культури, 1 заклад фізичної культури і спорту, 1 методичний кабінет.

Після завершення процесу децентралізації з 01.01.2021 року у підпорядкування відділу передано з Іллінецького району  7 закладів загальної середньої освіти, 7 закладів дошкільної освіти, 8 закладів культури, 6 бібліотек та КУ "Інклюзивно-ресурсний центр".Станом на 01.01.2021 року загальна кількість закладів, підпопрядкованих віддлу становить 61 заклад.

З метою створення необхідних умов для рівного доступу громадян до якісної освіти, підвищення ефективності заходів щодо розвитку галузі освіти в Дашівській територіальній громаді у 2022 році змінено тип закладів загальної середньої освіти та приведено у відповідність до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» їх установчих документів. Так, станом на 01.01.2023 року у громаді функціонує 7 ліцеїв та 1 гімназія.

У грудні 2022 року завершено оптимізацію мережі закладів дошкільної освіти. Внаслідок реорганізації 4  ЗДО шляхом приєднання до інших закладів дошкільної освіти, з 01 січня 2023 рокі у громаді функціонує 8 закладів дошкільної освіти.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень