A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради

Новини

У Дашівській ТГ проведено II етап Всеукраїнських шкільних ліг  з футзалу серед юнаків

01 березня на базі Копіївської філії Дашівського ліцею було проведено II етап Всеукраїнських шкільних ліг  з футзалу серед юнаків. Участь у змаганнях прийняли команди Дашівського, Китайгородського, Леухівського та Кальницького ліцеїв.  Перед початком змагань юні спортсмени та всі  присутні вшанували пам’ять Героїв, які віддали своє життя  за незалежність України хвилиною мовчання та заспівали Державний Гімн України.  

09:37 04.03.2024

У Дашівській ТГ відбувся ІІ етап Всеукраїнських шкільних ліг з волейболу

Сьогодні, 23 лютого, на базі Дашівського ліцею було проведено II етап Всеукраїнських шкільних ліг  з волейболу серед дівчат. Участь у змаганнях взяли команди Дашівського, Китайгородського, Слободищенського, Городоцького ліцеїв та Купчинецької філії Дашівського ліцею.

15:24 23.02.2024

Учні Кальницького ліцею ім.Я.Івашкевича - переможці обласного туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв «Край, в якому я живу».

В період з 01 листопада 2023 року до 01 лютого 2024 року Вінницьким обласним центром туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій (ВОЦТСКЕ) було проведено обласний тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».Цього року  17 учасників з різних куточків Вінницької області розповідали про музеї своїх закладів освіти.

15:25 22.02.2024

У Дашівській громаді стартував ІІ етап проєкту "Пліч-о-пліч.Всеукраїнські шкільні ліги"

Сьогодні,15  лютого, у Дашівській громаді відбулося урочисте відкриття II етапу змагань у межах проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». II етап стартував зі спортивної ліги з баскетболу. Участь у змаганнях взяли чотири команди закладів загальної середньої освіти Дашівської ТГ: команда «Леухівські коршуни» Леухівського ліцею, команда «Слободищенські вомбати» Слободищенського ліцею, команда «Форсаж» Китайгородського ліцею та команда «No name» Дашівського ліцею.

18:13 15.02.2024

Відбулось засідання Координаційної ради  з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Дашівській селищній раді

07 лютого було проведено перше у 2024 році засідання Координаційної ради  з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Дашівській селищній раді.Під час координаційної ради були підняті та обговорені наступні питання:

11:31 09.02.2024

У Дашівській ТГ відбувся територіальний етап шкільної Гімназіади з волейболу

06 лютого на базі Дашівського ліцею було проведено територіальний етап шкільної Гімназіади з волейболу серед юнаків. У змаганнях взяли участь здобувачі освіти Слободищенського, Леухівського, Китайгородського, Городоцького і Дашівського ліцеїв.

08:56 07.02.2024

Всеукраїнський конкурс малюнку «Охорона праці очима дітей – 2024»

Стартував XIII Всеукраїнський конкурс малюнку «Охорона праці очима дітей – 2024», приурочений до Всесвітнього дня охорони праці!До участі в конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти віком від 6 до 18 років.

16:23 31.01.2024

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень