У Дашівській громаді стартував ІІ етап проєкту "Пліч-о-пліч.Всеукраїнські шкільні ліги"
Сьогодні,15 лютого, у Дашівській громаді відбулося урочисте відкриття II етапу змагань у межах проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». II етап стартував зі спортивної ліги з баскетболу. Участь у змаганнях взяли чотири команди закладів загальної середньої освіти Дашівської ТГ: команда «Леухівські коршуни» Леухівського ліцею, команда «Слободищенські вомбати» Слободищенського ліцею, команда «Форсаж» Китайгородського ліцею та команда «No name» Дашівського ліцею.
18:13 15.02.2024