Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради

Новини

Розпочато набір до оновленого складу Молодіжної ради

Дата створення: 10:29 14.07.2023

У зв’язку із завершенням роботи попереднього скликання Молодіжної ради Дашівської ТГ, формується новий склад Молодіжної ради.Запрошуємо молодих, енергійних, креативних, творчих осіб віком від 14 до 35 років Якщо  Ти бажаєш змінити свою громаду та отримати новий досвід та знання? Якщо ти хочеш навчитися як реалізовувати проекти, менеджменту, роботі в команді, почати розвивати себе та своє оточення - тоді тобі точно до нас!

Колектив КЗ «Дашівська станція юних техніків»- переможець обласного конкурсу на кращу методичну розробку!

Дата створення: 16:35 12.06.2023

Колектив КЗ «Дашівська станція юних техніків»- переможець обласного конкурсу на кращу методичну розробку!

Відбувся турнір з міні-футболу серед дітей, присвячений Всеукраїнському дню футболу

Дата створення: 21:14 06.05.2023

Сьогодні, 06 травня 2023 року, в смт.Дашів відбувся турнір з міні-футболу серед дітей, присвячений Всеукраїнському дню футболу!На відкритті турніру були присутні очільник громади Сергій Тітаренко,заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Надія Крилата,в.о.директора КЗ «Спорт для всіх» Віталій Дідик,які привітали учасників турніру зі святом та побажали присутнім олімпійського здоров`я,спритності, наполегливості, яскравої та видовщної гри!

Проведено І етап військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")

Дата створення: 13:27 05.05.2023

4 травня на базі Копіївської філії Дашівського ліцею було проведено I етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Це був напружений і водночас яскравий на події та емоції день. Участь у грі брали 4 рої старшої вікової категорії - рій «Дашівські соколи» Дашівського ліцею, рій «Отамани» Слободищенського ліцею; рій «Нескорені» Леухівського ліцею, рій «Вільні люди» Білківського ліцею і 3 рої середньої вікової категорії - рій «Богунівець» Кальницького ліцею, рій «Нащадки козаків» Городоцького ліцею, рій «Отамани» Копіївської філії Дашівського ліцею.

У Дашівський ТГ відбувся благодійний захід "Пісні незламності та волі"

Дата створення: 14:15 28.04.2023

Сьогодні,28 квітня,на центральній площі Дашева відбувся благодійний захід "Пісні незламності та волі"  в рамках проєкту"Культурний  фронт Вінниччини на шляху до Перемоги".Концертну програму заходу" Пісні незламності та волі" підготував КЗ"Дашівський центр культури і дозвілля". Своє мистецтво продемонстрували  кращі самодіяльні колективи Дашівщини.На ярмарку продавали - купували різноманітні смаколики, вироби майстрів народного мистецтва, квіти та саджанці декоративних рослин, тощо.

У закладах освіти розпочато підготовку до опалювального сезону 2023/2024 рр.

Дата створення: 14:05 26.04.2023

Відділом освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради  було проведено  тендерну закупівлю  1375 м.куб. дров паливних  на загальну суму - 2 664 750,00 грн., що забезпечує 100-відсоткову потребу закладів освіти та  культури Дашівської громади в твердому паливі.

Організаторів інклюзивних проєктів запрошують до участі у конкурсі «Кращі інклюзивні практики – 2023»

Дата створення: 09:10 18.04.2023

Сьогодні українці продовжують працювати в умовах війни, під звуки сирен та обстрілів. Не виключення і робота з людьми з інвалідністю – складна, непопулярна, але така необхідна для створення інклюзивного суспільства в Україні. Інформування громади про такі практики та обмін досвідом – це важливі шляхи розв’язання проблеми створення інклюзивного суспільства. Тому, Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації оголошує конкурс «Кращі інклюзивні практики України – 2023».

Результати вибору підручників для 5,6 класів

Дата створення: 15:20 12.04.2023

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2022 року №870 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у 2022-2023 роках (5 та 6 класи)»

Відбувся збір лідерів учнівського самоврядування закладів освіти Дашівської ТГ

Дата створення: 15:29 11.04.2023

11 квітня відбувся збір лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Дашівської територіальної громади. У роботі взяли участь лідери учнівського самоврядування, координатори від закладів освіти, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Валентина Головченко та координатор роботи учнівського самоврядування Дашівської громади – Яна Пойта.