A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради

Оголошення

Опитування для вчителів ЗЗСО

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей продовжує працювати над створенням культури розуміння азартних ігор виключно як виду розваг.

15:54 10.04.2024

Всеукраїнське опитування щодо основних показників рухової активності населення

З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом Міністерством молоді та спорту України  заплановано проведення моніторингу.

08:52 20.12.2023

вакцинація

Ш А Н О В Н І Ж И Т Е Л І Г Р О М А Д И ! Цьогоріч очікується черговий спалах кору. Кір - гостре інфекційне захворювання, високо контагіозне, передається повітряно-крапельним шляхом. Захворювання починається з високої температури, загальної інтоксикації та нездужання, з явищами запального характеру - біль у горлі, кон’юнктивіт, рясною висипкою. Навіть неускладнений кір перебігає досить важко.

11:13 20.07.2023

Дія.Цифрова освіта: розвиваємо цифрову грамотність

Активне запровадження різновекторних цифрових е-послуг та цифрової освіти значно впливає на щоденне життя людей незалежно від віку, соціального та матеріального становища.Особливого значення цифрова грамотність набуває у період запровадженого воєнного стану. Адже громадянам важливо вміти відрізняти фейки та максимально ефективно використовувати цифрові технології для перемоги й особистої безпеки.

09:15 10.01.2023

Інформаційні матеріали до Дня Гідності та Свободи

21 листопада 2021 року в Україні відзначають День Гідності та Свободи   Цього дня з інтервалом у дев’ять років розпочалися два наймасовіші протести в сучасній Україні: у 2004 році – Помаранчева революція, у 2013-му – Революція Гідності.

13:57 18.11.2021

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень