A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради

онлайн-платформи для навчання

ОСВІТНІ ПЛАТФОРМИ ТА РЕСУРСИ

 

Всеукраїнська школа онлайн державна цифрова платформа для дистанційного навчання, з відеоуроками для 5-11-х класів, тестами,матеріалами для самопідготовки та методичної підтримки вчителів.

Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.

Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

Всеосвіта - це інноваційна освітня платформа, що допомагає педагогам професійно зростати та підвищувати кваліфікацію. Тут є всі необхідні інструменти для організації дистанційного навчання, тести, мої класи, олімпіади, безкоштовна онлайн-бібліотека методичних матеріалів, розробки для розвитку й навчання учнів будь-якого віку.

На Урок - це освітня платформа, яка включає в себе:

На Урок всеукраїнські онлайн-конкурси, олімпіади, курси та журнал для школярів. Онлайн-школа «На Урок» створена для того, щоб кожен школяр, незалежно від місця проживання, зміг отримувати якісні знання в цікавому форматі, а кожен учитель мав змогу постійно вдосконалювати свої навички.

YouTube-платформа «Навчання»

YouTube запустив платформу для дистанційного навчання українських школярів. У «Налаштуваннях» на YouTube необхідно встановити свою країну місцезнаходження Україна або вибрати в налаштуваннях українську мову.

Освітня платформа містить відеоконтент, який відповідає програмі української середньої школи. Проєкт охоплює широкий спектр предметів, зокрема українську літературу та мову, фізику, біологію, хімію, математику, історію тощо.

Тренажер з правопису української мови

Українська платформа, що поєднує теоретичні положення й практичні завдання. Мета — засвоєння граматики української мови та вдосконалення правописних навичок. Навчальні матеріали додатково містять різноманітну пізнавальну інформацію. Завдання, відповіді та інтерактивні тести онлайн.

Prometheus - українська безоплатна платформа онлайн-освіти, яка створена у 2014 році. Серед її партнерів найкращі заклади вищої освіти країни. Prometheus надає безкоштовну можливість університетам, провідним викладачам і компаніям-лідерам публікувати та розповсюджувати курси. Кожен курс складається з відеолекцій, інтерактивних завдань, а також форуму, на якому студенти мають змогу поставити запитання викладачу та спілкуватися.

EdEra (Education Era) - освітній проєкт, що має на меті зробити навчання в Україні якісним і доступним. Усі курси тут безоплатні, проте після закінчення кожен охочий може віддячити проєкту. До кожної лекції (коротких відео, запитань і завдань для кращого засвоєння матеріалу) додається супроводжуючий матеріал - конспект з ілюстраціями та поясненнями. Навчатися можна в будь-який зручний час, а успішність підтверджується сертифікатом.

Iversity - європейський освітній онлайн-ресурс, що від 2011 року спеціалізується на проведенні інтерактивних курсів і лекцій для закладів вищої освіти, а від 2012 року розміщує на своїй платформі відкриті масові онлайн-курси. Наразі Iversity налічує понад 750 тис. зареєстрованих користувачів.

Безоплатна платформа Duolingo для вивчення іноземних мов, у якої є український інтерфейс. Навчання проходить в ігровій формі, з кожним рівнем завдання стають складнішими, а за їх виконання ви отримуєте «гроші» - лінготи. За них можна купити перехід на вищий рівень. Більше уваги приділяється письмовим урокам і диктантам, розмовній мові - менше. Користувачі цієї онлайн-платформи можуть додавати друзів і змагатися з ними у вивченні іноземної мови

На сайті Khan Academy є кілька тисяч безкоштовних мікролекцій із математики, фізики, хімії, історії, фінансів, економіки, біології, мистецтва, комп'ютерних наук тощо

Інтерактивна симуляція PhET. Це проєкт University of Colorado Boulder для створення і використання безкоштовних інтерактивних симуляцій з математики і наук про природу

«Вишиванчик» - канал, спрямований на розвиток української мови, навчання та виховання дітей рідною мовою

«Novator film» - канал з анімаційними серіалами про Україну

«Цікава наука» -ресурс для допитливих дітей старшого віку

Матема - чат-бот безоплатних занять з математики для дошкільнят та дітей 1-11 класів

Школа інфо - найбільший освітній паблік України з онлайн-уроками, новинами та навчальними лайфхаками

«Нова школа» - канал повноцінних мультимедійних підручників по кожному предмету з 1 по 11 клас

«Веселі Саморобки» - розважально-пізнавальний канал з інструкціями цікавих поробок

Кампстер - платформа, що відкрила безкоштовний доступ до курсів

JavaScript - вивчення однієї з найпоширеніших мов програмування

Python - вивчення базової мови Python

Освітній онлайн-ресурс ITVDN надає українцям безкоштовний доступ до таких курсів програмування: C#, TypeScript, SQL, HTML5 і CSS3, Python, Django, JavaScript

Мобільні застосунки для вивчення іноземних мов, які є безоплатними для українців у зв'язку з воєнними діями та агресією рф: Drops, LingQ, Preply, Duolingo, Ling App, UTalk, Mondly

Онлайн-сервіси інтерактивних карт. Google Earth, Seterra online - Bing Maps, https://www.bing.com/maps?q =Thinklink&FORM=HDRSC4.

Bristar (https://bristarstudio.com/uk/uniland) - це освітня платформа, розроблена, щоб супроводжувати курс початкової школи. Вона пропонує юному гравцеві досліджувати світ, де можна знайти не тільки нові знання, а й захоплюючі способи їх використання

Спільнотека

ЦИФРОВА КОМПЕТЕНТНІСТЬ ОСВІТЯН
(БЕЗКОШТОВНІ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ)

  • Центральний ресурс Google for Education «Навчайте, де б ви не були»

за покликанням.

  • Програма «Цифрові інструменти Google для освіти» на 2022/2023 н.р.

за покликанням.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень