A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради

Новини

У Дашівській ТГ провели інформаційно-просвітницький захід До Дня Державності

В рамках відзначення Дня Української Державності в Дашівській громаді відбувся інформаційно- просвітницький захід «Тисячолітній спадок державності».Захід спрямований на утвердження в свідомості української молоді концепції спадкоємності українського державотворення та розуміння необхідності захисту  української державності як фактору існування української нації.

15:28 31.07.2023

У Дашівській ТГ відбувся футбольний турнір

Спортивні турніри -традиційні заходи у Дашівській громаді.Черговий футбольний поєдинок відбувся сьогодні,26 липня, в рамках відзначення Дня Української Державності!

16:25 26.07.2023

Розпочато набір до оновленого складу Молодіжної ради

У зв’язку із завершенням роботи попереднього скликання Молодіжної ради Дашівської ТГ, формується новий склад Молодіжної ради.Запрошуємо молодих, енергійних, креативних, творчих осіб віком від 14 до 35 років Якщо  Ти бажаєш змінити свою громаду та отримати новий досвід та знання? Якщо ти хочеш навчитися як реалізовувати проекти, менеджменту, роботі в команді, почати розвивати себе та своє оточення - тоді тобі точно до нас!

10:29 14.07.2023

Відбувся турнір з міні-футболу серед дітей, присвячений Всеукраїнському дню футболу

Сьогодні, 06 травня 2023 року, в смт.Дашів відбувся турнір з міні-футболу серед дітей, присвячений Всеукраїнському дню футболу!На відкритті турніру були присутні очільник громади Сергій Тітаренко,заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Надія Крилата,в.о.директора КЗ «Спорт для всіх» Віталій Дідик,які привітали учасників турніру зі святом та побажали присутнім олімпійського здоров`я,спритності, наполегливості, яскравої та видовщної гри!

21:14 06.05.2023

Проведено І етап військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")

4 травня на базі Копіївської філії Дашівського ліцею було проведено I етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Це був напружений і водночас яскравий на події та емоції день. Участь у грі брали 4 рої старшої вікової категорії - рій «Дашівські соколи» Дашівського ліцею, рій «Отамани» Слободищенського ліцею; рій «Нескорені» Леухівського ліцею, рій «Вільні люди» Білківського ліцею і 3 рої середньої вікової категорії - рій «Богунівець» Кальницького ліцею, рій «Нащадки козаків» Городоцького ліцею, рій «Отамани» Копіївської філії Дашівського ліцею.

13:27 05.05.2023

У Дашівський ТГ відбувся благодійний захід "Пісні незламності та волі"

Сьогодні,28 квітня,на центральній площі Дашева відбувся благодійний захід "Пісні незламності та волі"  в рамках проєкту"Культурний  фронт Вінниччини на шляху до Перемоги".Концертну програму заходу" Пісні незламності та волі" підготував КЗ"Дашівський центр культури і дозвілля". Своє мистецтво продемонстрували  кращі самодіяльні колективи Дашівщини.На ярмарку продавали - купували різноманітні смаколики, вироби майстрів народного мистецтва, квіти та саджанці декоративних рослин, тощо.

14:15 28.04.2023

У закладах освіти розпочато підготовку до опалювального сезону 2023/2024 рр.

Відділом освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради  було проведено  тендерну закупівлю  1375 м.куб. дров паливних  на загальну суму - 2 664 750,00 грн., що забезпечує 100-відсоткову потребу закладів освіти та  культури Дашівської громади в твердому паливі.

14:05 26.04.2023

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень