Проведено І етап військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")
4 травня на базі Копіївської філії Дашівського ліцею було проведено I етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Це був напружений і водночас яскравий на події та емоції день. Участь у грі брали 4 рої старшої вікової категорії - рій «Дашівські соколи» Дашівського ліцею, рій «Отамани» Слободищенського ліцею; рій «Нескорені» Леухівського ліцею, рій «Вільні люди» Білківського ліцею і 3 рої середньої вікової категорії - рій «Богунівець» Кальницького ліцею, рій «Нащадки козаків» Городоцького ліцею, рій «Отамани» Копіївської філії Дашівського ліцею.13:27 05.05.2023