A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради

Організаторів інклюзивних проєктів запрошують до участі у конкурсі «Кращі інклюзивні практики – 2023»

Дата: 18.04.2023 09:10
Кількість переглядів: 22

Сьогодні українці продовжують працювати в умовах війни, під звуки сирен та обстрілів. Не виключення і робота з людьми з інвалідністю – складна, непопулярна, але така необхідна для створення інклюзивного суспільства в Україні. Інформування громади про такі практики та обмін досвідом – це важливі шляхи розв’язання проблеми створення інклюзивного суспільства.

Тому, Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації оголошує конкурс «Кращі інклюзивні практики України – 2023».

Для участі у конкурсі запрошуються заклади освіти, громадські організації, батьківські спільноти, творчі та спортивні колективи, і просто небайдужі люди, які проводять інклюзивні заходи, створюють інклюзивні команди та реалізують інклюзивні проєкти.

Мета конкурсу – популяризувати досягнення у сфері соціальної інклюзії, досвіду подолання соціального відчуження, а також ініціювати соціальні майданчики для обміну досвідом, можливостей для просування нових ідей, сучасних тенденцій в області розвитку інклюзивних практик України.

Учасникам потрібно заповнити заявку за посиланням https://forms.gle/v26QqjN22MLfrzUw9 та надіслати фото-, відеоматеріали до 31 травня 2023 року на електронну адресу: inclusivebestpractices@gmail.com

Збір заявок: квітень - травень 2023 р.

Положення і додаткова інформація про конкурс на сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/Ukraine.bez.kordoniv

Умови участі у Конкурсі:

- Участь у Конкурсі можлива для юридичних або приватних осіб, авторів проектів та волонтерів, закладів, установ та неурядових організацій, суб’єктів підприємництва тощо, які реалізували або реалізують інклюзивні проекти та акції на території України.

- Учасники дають згоду на публікацію представленої практики.

-Участь у Конкурсі безкоштовна.

-Всі практики будуть опубліковані у Фейсбук на сторінці «Кращі інклюзивні практики України - 2023».


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень