A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради

Обрано директора Дашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 16.11.2021 12:41
Кількість переглядів: 26

Відповідно до Закону України «Про освіту», «Про загальну середню освіту»,  Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Дашівської селищної ради затвердженого рішенням 8 сесії Дашівської селищної ради 8 скликання від 30.06.2021 року № 479 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Дашівської селищної ради», з метою забезпечення прозорості при призначенні керівників закладів освіти, у жовтні- листопаді 2021 року проведено конкурсний відбір кандидатур на заміщення вакантної посади директора Дашівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів Дашівської селищної ради.


         Згідно протоколу конкурсної комісії від 09.11.2021 року №1 до участі у конкурсі допущено 1 особу - Резніченко Світлану Сергіївну, 29.09.1987 року народження, освіта  – вища:
- спеціальність «Початкове навчання. Практична психологія», кваліфікація «Викладач педагогічних та психологічних дисциплін і методики початкового навчання ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, вчитель початкових класів, практичний психолог у закладах освіти»
-спеціальність «Публічне управління та адміністрування», кваліфікація «магістр з публічного управління та адміністрування».

        12 листопада 2021 року відбувся іспит для кандидатур на заміщення вакантної посади директора Дашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дашівської селищної ради. Іспит проводився у  трьох етапах: тестування, письмове вирішення ситуаційного завдання, презентація перспективи розвитку закладу.
     За результатами іспиту Резніченко  С.С. набрала 62 бали і на підставі рішення конкурсної комісії визначена переможцем конкурсу.
   Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Дашівської селищної ради протягом трьох робочих днів переможець конкурсу призначається на посаду шляхом укладання строкового трудового договору.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень