Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради

Умови роботи закладів освіти після 20 вересня

На Урядовому порталі оприлюднено bit.ly/39csyAs зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 і від 29 червня 2021 р. №677, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.


Відповідні зміни набирають чинності з 20 вересня 2021 року.
У разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде дозволено за умови наявності не менше як у 80% працівників закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього або іноземного сертифіката.      Сертифікат може підтверджувати:
 вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати);
 вакцинацію від COVID-19 повним курсом однодозної чи дводозної вакцини (зелені сертифікати);
 негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції;
 одужання особи від зазначеної хвороби.


     ??У разі введення червоного рівня епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде дозволено, якщо 100% працівників закладу освіти матимуть документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат. Сертифікат може підтверджувати:
 вакцинацію від COVID-19 повним курсом однодозної чи дводозної вакцини (зелені сертифікати);
 негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції;
 одужання особи від зазначеної хвороби.
      ??Строк чинності COVID-сертифікатів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19 однією дозою вакцини (жовті сертифікати) від дати введення дози становитиме 120 днів, двома дозами (зелений сертифікат) – 365 днів. COVID-сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції, діятиме 72 години. Термін дії сертифіката про одужання від COVID-19 становитиме 180 днів.
      ??COVID-сертифікати матимуть кольорові відмітки виключно в цифровому форматі, друкувати їх на папері відповідного кольору не потрібно. Чинність сертифіката має бути підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).
      ?? Більше про про вакцинацію від COVID-19 в Україні можна дізнатися на порталі https://vaccination.covid19.gov.ua/. Дізнайтесь, як записати колектив на щеплення або відвідати найближчий пункт чи центр масової вакцинації, за посиланням bit.ly/3wdzKG1. Детальний перелік пунктів і центрів – на https://list.covid19.gov.ua/. Національний контакт-центр Міністерство охорони здоров'я України з питань протидії поширенню COVID-19 – за телефоном 0800 60 20 19.
#Освіта #Вакцинація« повернутися до списку новин