Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради

Відбувся збір лідерів учнівського самоврядування закладів освіти Дашівської ТГ

11 квітня відбувся збір лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Дашівської територіальної громади. У роботі взяли участь лідери учнівського самоврядування, координатори від закладів освіти, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Валентина Головченко та координатор роботи учнівського самоврядування Дашівської громади – Яна Пойта.


      Яна Анатоліївна провела нараду з координаторами, було окреслено основні напрямки і визначено приорітети роботи з лідерами.
      Віце президент Освітньої республіки «РиТМ» Бачило Даша ознайомила присутніх із результатами засідання Учнівської ради Вінниччини, яке було проведено 4 квітня, розповіла про свої враження, поділилася отриманим досвідом. Також Даша організувала майстер-клас з виготовлення янголяток –оберегів для наших захисників, які одразу ж були відправлені нашим воїнам.
     У ході роботи лідери учнівського самоврядування обговорили загальний план роботи на весну, поділилися досвідом організації озеленення пришкільних територій.
     Всі учасники засідання проявили свою активність, творчість, отримали багато позитивних емоцій і гарний заряд енергії для подальшої роботи.« повернутися до списку новин