A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради

Просвітницько-виховний проєкт "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин"

Дата: 21.02.2020 16:02
Кількість переглядів: 21

2 березня за підтримки Міністерства освіти і науки України (лист МОН України №4/435-20 від 28.01.20 р.)  Фонд "Щаслива лапа"організовує у закладах дошкільної освіти України

"ІІ Всеукраїнське заняття доброти" на тему:

"Гуманне та відповідальне ставлення до тварин

Конспект тематичного заняття для старшої групи «Тварини – наші друзі» із супровідною мультимедійною презентацією (розроблені спеціалістами БО «БФ «Щаслива лапа»), а також тематичні конспекти (розроблені та надіслані педагогами під час проведення І Всеукраїнського заняття доброти (1 березня 2019 р.)) можна завантажити за посиланням – https://is.gd/Kfbt31.

Якщо навчальний заклад має бажання отримати електронний сертифікат учасника «ІІ Всеукраїнського заняття доброти», необхідно:

1. Заповнити заявку за посиланням (до 01.03.20 р.) – https://is.gd/RzziM8 (початок реєстрації - 06.02.20 р.).

2. Провести «заняття доброти» 2 березня 2020 року в 3-х і більше групах дитячого садка (якщо в ЗДО менше 3-х груп, то провести заняття в усіх існуючих групах).

3. До 04.03.20 р. надіслати фотозвіт (1 заняття – 1 фото) про проведене заняття та інформацію (назва навчального закладу, місто, кількість проведених «занять доброти») на електронну адресу – bioetika@happypaw.ua.

БО «БФ «Щаслива лапа» закликає не приносити/приводити на заняття доброти твариндля яких перебування поза домівкою в багатолюдних місцях може бути стресовим! Дбайте про здоров'я ваших чотирилапих друзів.

Інформацію про ІІ Всеукраїнське заняття доброти можна знайти тут: https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/11


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень