A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради

До відома!

Дата: 19.01.2022 16:06
Кількість переглядів: 14

Звіти на основі підтверджених випадків нового штаму свідчать, що у хворих на «Омікрон» найчастіше  спостерігають такі симптоми як:нежить (73%), головний біль (67,5%), втому (63,5), чхання (60%), біль у горлі (59,6%).Водночас не виявлено суттєвої відмінності від симптомів штаму «Дельта», який наразі домінує в Україні. У разі зараження на цей штам, разом із вказаними вище симптомами, також спостерігається кашель (43,5%), хриплий голос (35,7%), озноб чи тремтіння (30%), лихоманка (29,4%), втрата/спотворення нюху та/або смаку (23,7%) тощо.

Попри те що симптоми «Омікрону» здаються схожими на застуду, новий штам також може спричиняти тривалі наслідки для здоров’я, госпіталізацію та летальні випадки. Через стрімке поширення «Омікрону» у небезпеці перебувають ті, хто не пройшов принаймні базового курсу вакцинації проти #COVID19.

При появі будь-яких симптомів ГРВІ у першу чергу варто звернутись до свого сімейного лікаря. Той, у свою чергу, має надати направлення на тестування на COVID-19. До результатів тестування та під час видимих симптомів варто не відвідувати місць загального скупчення людей та дотримуватись режиму самоізоляції.

Не зволікайте із отриманням щеплення проти коронавірусу. Захистіть своє життя та здоров’я!

Більше про новий штам можна прочитати за посиланням https://cutt.ly/HIbpWRP


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень